Sporto specialistai

Malonu Jus matyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Pas mus galite įsigyti kokybišką sporto inventorių ir 
treniruoklius neišeidami iš namų

Informacija telefonu +370 620 42344 darbo dienomis 8:00 - 17:00

Prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną

Saugumas

St-sport.lt patikimas ir saugus internetinis puslapis

Norime patinkinti, kad naršydami ar pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje, esate visiškai saugūs. St-sport.lt nekaupia jokių su mokėjimo sistemomis, prisijungimų slaptažodžiais, kliento dokumentais, susijusių duomenų. 

Naujienlaiškiai su specialiais pasiūlymais

St-sport.lt klientams periodiškai siunčiame naujienlaiškius su specialiais pasiūlymais. Taigi, mūsų naujienlaiškiai yra visiškai saugus, prieš išsiunčiant visi laiškai praeina antivirusinę apsaugą, nebūna jokių papildomų prisegtukų su virusais. Visi gavėjai, jei naepageidauja gauti tokio turinio laiškų, visada turi galimybę atsisakyti siunčiamo naujienlaiškio.

Prekės pagal užsakymą

St-sport.lt klientams pageidaujant pristatome prekes pagal išankstinį užsakymą. Už prekes pagal užsakymą imame 10% užstato nuo prekės pardavimo kainos. Suprantame, jog avansu pinigus mokėti nejauku, ypač šiais laikais. Tiesiog norime apsidrausti ir įsitikinti, jog klientas teisingai suskaičiavo savo pinigus, pasirinkta prekė yra reikalinga, klientas nesiruošia pasišalinti ar persigalvoti pristatymo metu.

Jei abejojate - susisiekite

Jei jums kilo įtarimų ar abejonių dėl mūsų teikiamų paslaugų, visada galite susiekti su mumis. Stengiames visada rasti kompromisą bet kurioje situacijoje. 


UAB "Skorpiono takas" - visos teisės saugomos

elektroniniu parduotuviu kurimas, elektronine komercija