Sporto specialistai

Malonu Jus matyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Pas mus galite įsigyti kokybišką sporto inventorių ir 
treniruoklius neišeidami iš namų

Informacija telefonu +370 620 42344 darbo dienomis 8:00 - 17:00

Prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną

Prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje st-sport.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakius prekes, el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą su išankstinio apmokėjimo už prekes sąskaita ir nurodytu prekių pristatymo terminu. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra - mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kad pristatymo laikotarpis gali trukti ilgiau.
Užsakytas prekes išsiunčiame tik gavus patvirtinimą iš banko apie atliktą apmokėjimą. Užsakytas prekes Lietuvos ribose pristatome Lietuvoje veikiančių kurjerių tarnybų pagalba arba atsiimant mūsų internetinėje parduotuvėje-salone.

Pristatymo būdas Nemokamas (tik Panevėžyje) Greitasis Jūsų nurodytu adresu
Sąlygos Prekių atsiėmimas Nemuno g. 79, Panevėžys* Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 1-2 darbo dienas kurjerio pagalba
Pristatymo laikas Prekes galima atsiimti I-V 08:00 - 17:00 val. I-V 08:00 – 18:00 val. 
Pristatymo mokestis 0 Lt 2% nuo užsakymo sumos, bet ne mažiau kaip 9 Lt (Pristatant į Kuršių Neriją prie pristatymo išlaidų sumos pridedama 70 Lt)
Papildomas mokestis atsikaitant grynaisiais kurjeriui**   10 Lt
Užnešimo paslaugos kaina***      Iki 99 kg - 50Lt         virš 100 kg - 100 Lt
Treniruoklių surinkimas kliento namuose 4% prekės kainos ir 100 Lt už transporto išlaidas (Klaipėdos apskrityje ir Kuršių Nerijoje 200 Lt)

* Užsakydami prekes pažymėkite "Pristatymas nereikalingas" ir pastabose nudodykite laiką kada norėsite atsiimti prekes.

** Grynaisiais kurjeriui atsiskaityti galima užsakymams iki 3000 Lt.

*** Norint užsisakyti šią papildomą paslaugą būtina mus informuoti iš anksto. Neužsisakius prekės(-ių) užnešimo paslaugos minėtuoju atveju, kurjeris pristatys tokią(-ias) prekę(-es) iki Jūsų nurodyto namo.


Prekių priėmimas
Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos išorinę būklę, ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Sąskaitą faktūrą (važtaraštyje) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumeną pasirašykite tik įvertinus pakuočių išorę. Jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus, prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekių pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas; prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu. Kilus klausimams, kreipkitės į st-sport.lt vadybininką.
 


UAB "Skorpiono takas" - visos teisės saugomos

 

elektroniniu parduotuviu kurimas, elektronine komercija